Geri Ödeme Politikası | Türkiye'nin En Güvenilir Ucuz Epin Alışveriş Sitesi WhatsApp Destek

Hızlı Kayıt


veya ile kayıt ol

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya ile giriş yap

pull-icon
Epinist logo

Geri Ödeme Politikası

Anasayfa/Geri Ödeme Politikası

İade - İptal Şartları


Satın almak istediğiniz ürünün stoklarda kalmaması halinde site hesabınıza yatırdığınız bakiyeyi, bakiye yüklerken kullandığınız ödeme kanalı üzerinden geri alabilirsiniz. Örneğin EFT/Havale işlemi ile bakiye yüklediyseniz para iadesi banka hesabınıza gönderilir. Fakat mobil ödeme ve kredi kartı ile yaptığınız ödemelerin hiçbir şekilde iadesi mümkün değildir. İstediğiniz ürün stokta kalmaması durumunda çekim talebi vermeniz ardından Epinist, 3 iş günü içerisinde bakiyenizi geri ödemekle yükümlüdür.

Sitemizde satılan Epin'ler (Elektronik Pin) tek kullanımlık şifre niteliğinde olup hiç bir sebeple iade alınmaz veya değiştirilmez. Epin'ler teslim edildiği andan itibaren gizliliğini yitirdiğinden dolayı art niyetli kullanılabileceğinden dolayı iade süreci Epin ürünlerinde geçerli değildir. Sitemizden satın aldığınız ürünler ve steam gift ürünleri dijital içerik kapsamında olduğundan para veya ürün iadesi mümkün değildir.

Alışveri̇ş yapmak i̇çi̇n veya farklı sebeplerle yatırılan tutarı alışveri̇ş yapmadan baki̇ye naki̇t talebi̇nde bulunamazsınız. Alışveri̇ş yapmak i̇çi̇n yatırılan tutar i̇çi̇n alışveri̇ş yapmanız gerekmektedi̇r. Sitemizden bakiyenizi nakit talep edebilmek için sitemize Goldbar veya Yang gibi oyun parası satışı yapmış olmanız gerekir.

Si̇temi̇z üzeri̇nden yapacağınız KO, Goldbar, Yang vb. oyun parası satışlarında baki̇ye tutarları aynı gün Epi̇ni̇st hesabınıza aktarılır. Satıştan elde ettiğiniz tutarı Epinist.com içerisinde di̇ledi̇ği̇ni̇z gi̇bi̇ harcayabi̇li̇rsi̇ni̇z. Naki̇t çeki̇m talepleri̇ni̇z i̇çi̇n havale i̇şlemleri̇ni̇n masrafı bankadan bankaya değişmekle birlikte söz konusu bu tutar müşteri̇den kesi̇lmektedi̇r. Sitemize üye olarak nakit çekim talebi oluşturduğunuzda sizden kesilecek olan masrafları kabul etmiş sayılırsınız. Satıştan elde ettiğiniz tutarın çekim talebi verilmesi ardından Epinist, 3 iş günü içerisinde nakit çekim talebinizi ödemekle yükümlüdür.

Banka hesaplarımıza yatırılan ödemelerin iadesi olmamaktadır. Geçerli bir durum olması halinde hesabımıza göndermiş olduğunuz tutar, hesaplarımıza para gönderdiğiniz hesaba geri gönderilir. Tamamen Epinist insiyatifindedir.

Not: Mobil ödeme ve kredi kartı ile yapılan ödemeler kesinlikle geri gönderilemez.
İade taleplerinizi canlı destek hattımızdan veya [email protected] adresinden bizlere iletebilirsiniz.
 

İptal ve İade Koşulları
Epinist Kullanıcı Sözleşmesi'nde yer aldığı üzere kullanılmış ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Bunun dışındaki iade talepleriniz için, sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir: 
Eğer almış olduğunuz ürün hatalı ve sorun firmadan kaynaklı ise sorumluluk firmamıza aittir. Belirtilen durumda ürünün iadesi ya da değişimi gerekli kontroller sonrasında sağlanacaktır. 

İadenizi onaylamadan önce ürünle alakalı inceleme, "iade birimimiz" tarafından gerçekleştirilmektedir. Sorunlu olduğuna kanaat getirilen ürünler gerekli durumlarda test edilmekte ve iade onayı buradan gelen karara dayanarak verilmektedir. 
 

Yanlış Tanıtılan Ürünler:
Kullanıcı aldığı ürünlerde, Epinist sitesi tarafından yanlış veya eksik bilgi girilmesi durumunda, Epinist koşulsuz şartsız ürünü iade alır para iadesi ya da istenilen ürünü teslim eder. Doğabilecek fiyat farkları Epinist tarafından karşılanır. Kullanıcıya yeterli ve doğru bilgilendirme yapıldığı takdirde yanlış alınan ürün kişiye özel olduğundan iade alamaz ve Epinist hiç bir sorumluluk kabul etmez. Kullanılmış ürünler, aktif edilmiş kodlar ve teslim edilmiş oyun paraları kabul edilmemektedir. Müşteri, ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür. 


İade Kapsamı Dışındaki Ürünler: 
Oyun lansmanı, yılbaşı indirimi,dönemsel kampanyalar gibi belirli günlere yönelik müşteriye özel olarak hazırlanan, satışa sunulan ve/veya ithal edilen ürünlerde, tüketicinin istekleri ve onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle iadesi gerçekleştirilemeyen ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların, ön sipariş olarak satın alınan, kampanya/promosyon ürünlerinde ürünün iadesi alınamamaktadır.

Hızlı Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

Güvenli Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.