Metin2 EP Satın Al Metin2 Ejder Parası Fiyatları | Türkiye'nin En Güvenilir Ucuz Epin Alışveriş Sitesi WhatsApp Destek

Hızlı Kayıt


veya ile kayıt ol

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya ile giriş yap

pull-icon
Epinist logo

Ürünler

Oyun Açıklaması

Ürün Açıklaması

Metin2, multiplayer bir MMORPG oyunudur. Oyunda oynayabileceğiniz Savaşçı, Ninja, Sura, Şaman ve Lycan olmak üzere 5 çeşit karakter bulunmaktadır. Ayrıca, Chunjo, Jinno, Shinsoo İmparatorlukları olmak üzere de 3 çeşit imparatorluğu ve her imparatorluğun kendine has haritası bulunmaktadır. Soluksuz ve rekabetçi bir MMORPG oyunu arayan oyun severler için eşsiz bir fırsat olmuştur. Şimdi silahını karanlık güçlere karşı savaşmak için kaldır ve Avrupa'nın en büyük MMORPG'sinde efsaneye dönüş.

Metin2 / Metin2 Ejder Parası Nasıl Teslim Alırım ?


1. Metin2 istemcisinden (Gameforge Client) oyuna giriş yapınız.

2. EP yüklemek istediğiniz karakterinizi seçiniz.

3. Oyun içerisinde nesne marketi açıp "Hesabı Doldur" butonuna tıklayınız.

4. "GAMEFORGE COUPON" ödeme yöntemine tıklayınız.

5. 20 haneli E-pin kodunuzu aşağıdaki kutucuklara eksiksiz şekilde giriniz.

 

6. Kodlarınızı girdikten sonra "Kuponu kontrol et!" butonuna tıklayınız.

 

Metin2 EP e-pinleri, Mutlu Saatler'de ekstra EP kazandırır ve satın alacağınız Metin2 EP yalnızca TR sunucularında geçerlidir. Steam platformunda kullanılamaz.

 

Metin2 gibi oyunları oynayacağınız sırada özellikle oyun içerisinde alışveriş yapabilme adına oyun paralarını kullanma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Ejder parası oyunların oynanması sırasında kullanılabilecek olan paralar arasındadır. Metin2 ep elde etmek isteyen kişiler ise yalnızca bunu satın alarak edinebileceğini bilmelidir. Metin2 ep ile Nesne Market üzerinden dilediğiniz ürünlerini alabilirsiniz.

 

Sadece satın alarak elde edeceğiniz ejder paralarını oyun içi markette harcayarak karakterinizde kullanabileceğiniz çeşitleri ürünleri alabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra sitemizden de ejder parası satın alma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Metin2 ep fiyatları sitemizde sizlere diğer platformlara göre daha uygun fiyatlar üzerinden sunulabilmektedir. Sizlere daha uygun fiyatlar üzerinden sunulmakta olduğu için hemen siparişlerinizi yerine getirerek karakteriniz için düşündüğünüz ürünleri alabilmeniz mümkündür.

 

Metin2 Para Birimleri

Oyunlarda genellikle tek bir para birimi yer alırken Metin 2 oyununda farklı para birimlerinin yer aldığını ve bu para birimlerini kullanabildiğinizi görebilirsiniz. Metin2 ep yer almakta olan para birimlerinin arasında yerini alabildiği gibi bunun dışında yang ve won gibi para birimleri de bulunmaktadır. Yang kazanırken yer alan yaratıkları öldürmeniz gerektiği gibi aynı zamanda Ejder parası için satın alım gerçekleştirmelisiniz. Metin2 ep al yoluna gidecek olan kişiler satın alım işlemlerini sitemizden yerine getirebilme imkanına sahip olmaktadır. Sitemiz üzerinden ejder parası alma yoluna gideceğiniz evrede yer almakta olan şu ödeme seçeneklerini değerlendirmektedir:

 

Havale EFT banka transferi yöntemleri

Kredi kartı ile ödeme

 

Sitemizde görmüş olduğunuz gibi sizlere farklı ödeme yöntemlerini bir arada sunmaya dikkat ediyoruz. Bunun yanı sıra kredi kartı ile ödeme işlemlerinizi yapacağınız evrede sizlere taksitli bir şekilde sipariş verebilme imkanı sağlanmaktadır. Siparişlerinizi taksitle ödemeniz mümkün olduğu için istediğiniz kadar ejder parası satın alabilirsiniz.

 

Epinist hesabınıza giriş yaptıktan sonra almak istediğiniz ejder parasını sepetinize eklemeniz gerekmektedir. Sepetinizde siparişlerinizi onaylamak için ödeme işlemlerinizi de tamamlamanız mümkündür. Hesabınızda ödeme işlemlerinizi tamamladıktan sonra siparişleriniz kısa sürede tamamlanır ve sizlere teslim edilmektedir. Hızlı ve güvenilir teslimat özelliğimizin olması oyunlarınızı oynarken daha avantajlı bir şekilde oynamanıza yardımcı olur. Sitemiz bu özellikleriyle beraber diğer sitelere göre müşteri memnuniyetini artırmayı başarmış konumdadır.

 

Metin2 tr ep almak isteyen kişiler sitemizde yer almakta olan bu fiyatların oyunun içinde yer alana göre daha ucuz fiyatlarda olduğunu görebilirsiniz. Sitede sizlere her zaman uygun fiyatlardan destek sağlamakta olduğumuz gibi aynı zamanda ödeme seçenekleri bakımından da gelişmiş bir ödeme seçenekleri sunmaya dikkat ediyoruz. Bu yüzden siparişleriniz en kısa süre içerisinde yerine getirebilmektedir.

Hızlı Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

Güvenli Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.