Metin2 - Metin2 Yang Won Ürünleri | Türkiye'nin En Güvenilir Ucuz Epin Alışveriş Sitesi WhatsApp Destek

Hızlı Kayıt


veya ile kayıt ol

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya ile giriş yap

pull-icon
Epinist logo

Ürünler

Oyun Açıklaması

Ürün Açıklaması

Ürün Adı

Stok

İndirim

Alış Fiyatı

Fiyat

Adet

SATIN AL

Var

25

-

2.27

1.71

Var

25

-

0.57

0.43

Var

25

3.90

6.30

4.75

Yok

25

3.85

6.40

4.85

Var

25

4.00

6.60

4.95

Var

25

-

7.97

5.99

Yok

25

3.85

6.42

4.85

Var

25

3.95

6.25

4.70

Var

25

3.80

6.30

4.75

Var

25

4.35

6.60

4.95

Var

25

-

6.19

4.65

/ Metin2 Yang Won Nasıl Teslim Alırım ?


Metin2 TR sunucularının hepsinde won satın alabilirsiniz. Eski sunucular, yeni sunucular farketmeksizin bütün serverlerde yang satın alabilirsiniz. Dilediğiniz karakter üzerine sipariş oluşturabilirsiniz. Güvenilir ödeme yöntemleri ile hemen satın al.

 

Teslimat Noktası:  CH1 Mavi Bayrak 1. Köy Gardiyan

 

Teslimatlar ticaretten won olarak verilecektir.

1 Won = 100 M = 100.000.000 Yang'tır.

Won'u depocudan bozdurabilirsiniz.

 

Alıcı, ürünün satın alımındaki tüm risk ve sorumlulukları kabul eder; Epinist firmasının hiçbir koşul altında sorumlu tutulamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder, olası durumlarda ban yiyebileceğini göz önünde bulundurmalıdır.

 

Metin2 siteye WON satışlarınızda; oyun parasını teslim alan hesaplarımızın 12 saat içinde kapatılması, engellenmesi, kısıtlanması gibi durumlarda veya oyun içi bakımlardan dolayı teslim alınan WON'un silinmesi, kaybolması gibi durumlarda kullanıcı teslim ettiği wonun ücretini talep etmemeyi kabul etmiş sayılır. Bu durumdan epinist.com sorumlu tutulamaz.

 

 

 

Metin2 Para Birimleri

Metin 2 oynadığınız sırada oyun içerisinde alışveriş yapabilmeniz adına oyun paralarına sahip olmanız gerekmektedir. Metin2 won gibi oyun paraları olmadığı takdirde oyunda yer alan pazardan alışverişlerinizi yapabilmeniz mümkün değildir. Metin2 yang ise sitede yer almakta olan bir diğer para türü şeklindedir. Yang satın aldıktan sonra ise won’a çevirerek oyunda para birimlerinden herhangi birisini kullanabilmeniz mümkündür. Metin2 yang satın al yoluna gidecek olan kişiler sitemiz üzerinden satın alımlarını yapacakları sırada tercih edebileceğiniz ödeme yöntemleri ise şu şekildedir:

 

Kredi kartı ile ödeme işlemleri

Banka transferi ile Havale EFT ödemeleri

 

Sitemizde görmüş olduğunuz gibi sizlere farklı ödeme yöntemlerini bir arada sunmaya dikkat ediyoruz. Bunun yanı sıra kredi kartı ile ödeme işlemlerinizi yapacağınız evrede sizlere taksitli bir şekilde sipariş verebilme imkanı sağlanmaktadır. Siparişlerinizi taksitle ödemeniz mümkün olduğu için istediğiniz kadar yang, won satın alabilirsiniz.

 

Metin2 yang satın al işlemleriniz noktasında sizlere sunmuş olduğumuz bu yang’ları tercih edebileceğiniz gibi hesabınıza aldıktan sonra metin2 won şeklinde çevirerek isterseniz won olarak da kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.  Metin2 won fiyatları incelendiğinde ise yang üzerinden döviz bürosundan çevrilirken 1 milyon yang’ın 1 won değerinde olduğunu görebiliyoruz. Bu şekilde döviz bürosundan çevrimlerinizi yerine getirebilirsiniz ve istediğiniz para birimiyle alışverişlerinizi yapabilmeniz mümkündür.

 

Metin2 yang fiyatları mızı buradan görebilir, hızlıca Metin2 won ve Metin2 yang satın al abilirsiniz. En ucuz Metin2 yang Epinist'te. Gameforge Metin2 oyunu won satın al mak veya metin2 won fiyatları na bakmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Metin2 yang sat veya metin2 won sat aracılığıyla metin2 yang satış ı yapabilir, metin2 m fiyatları na bakabilirsiniz. Metin2 yang satın al. En ucuz Metin2 yang satış ve Metin2 Won fiyatları Epinist 'te. Gameforge Metin2 yang fiyatları en güvenilir adres. Metin2 m fiyatları.

Hızlı Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

Güvenli Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.